Krediler

Ana Sayfa>Kredi>Bireysel İhtiyaç Kredileri>Eğitim Kredisi

Eğitim Kredisi

Düşük Faizli Eğitim Kredisi Citibank' tan
Okul taksitleri, üniversite eğitimi veya özel kurslar... Sizin veya çocuklarınızın eğitimi için gereken herşey için Citibank Eğitim Kredisi kullanabilirsiniz.
AvantajlarÖzelliklerSigortaGerekli BelgelerNasıl Başvurulur?
fulya Eğitim Kredisi kullanan herkese tüm sağlık hizmetleri için Jinemed Hastaneleri'nden özel indirim fırsatları Citibank'tan!
* Bu tablo örnek aylık/yıllık faiz maliyeti tablosudur. Aylık/yıllık maliyet oranına tüm masraflar, KKDF, BSMV ve sigorta primleri dahil edilmistir. Net 2.000 TL'lik bireysel kredi tutarı, aylık %0,95 faiz oranı ile 12 ay vadede KKDF, BSMV, sigorta primleri ve tüm masraflar dahil 200TL'lik taksitle geri ödenmesi kosulu ile geçerlidir.
** Kredi başvurunuzun 1 günde onaylanabilmesi icin eksiksiz bilgi ve evrakla başvuru yapılması gerekmektedir. Gün içinde saat 16:30'dan sonra gelen başvurular 1 sonraki iş günü sabah gelmiş kabul edilecektir. İstihbarat kaynaklarına ulaşım veya müşterinin kendisine ulaşılamama gibi sebepler ile geçen süreden Citibank A.Ş. sorumlu değildir. İptal, müşteri tarafından bekletilme veya reddedilen başvurunun sonradan tekrar değerlendirilip onaylandığı durumlarda 2.başvuru süresi dikkate alınacaktır. Kampanya dönemlerinde yoğunluk nedeniyle başvuruların değerlendirilmesi 1 günden uzun sürebilir.
*** Kredi talebinin kabulü Citibank A.S.'nin tek taraflı onayına tabidir. Citibank, tüm faiz oranlarını ve kredi şartlarını tek taraflı değistirme hakkını saklı tutar. Citi ve Yay dizaynı ve "Citi never sleeps" Citigroup Inc.'in tescilli markalarıdır ve her türlü kullanım hakkı Citigroup Inc.'e aittir.
Print
İnternet Başvurularınıza özel %1,79  yerine %0,95 Faiz Oranı
Muayenehane Kredisi